Forum Sport365
#

Mergi inapoi   Forum Sport365 > Tenis > Jucatoare romane de tenis
Inregistreaza-te Intrebari frecvente Lista de membri Calendar Arcade Marcheaza Forumurile citite


Reply
 
LinkBack Thread Tools Display Modes
  #631 (permalink)  
Vechi 03-04-2011, 11:05
KillerMarv's Avatar
Keeper of the Archives
 
Data inscrierii: Aug 2010
Echipa preferata: Rapid Cuburesti
Locatia: Cuburesti
Mesaje: 2,608
Implicit

Rezultate 02.04.2011:

WTA/ITF:

Simplu:
[5] Edina Gallovits - [3] RENATA VORACOVA: 7-6(1) 1-6 6-7(5)
[3] YVONNE MEUSBURGER - Mădălina Gojnea: 6-4 2-6 7-6(1)
Raluca Olaru - MARIYA KORRYTSEVA: 7-5 0-6 3-6
Laura Thorpe - [6] IRINA BEGU: 1-6 0-6
Beatriz Garcia Vidagany - ELENA BOGDAN: 6-4 3-6 2-6
[8] Patricia Chirea - NURIA PARRIZAS-DIAZ: 3-6 6-1 6-7(1)
LARISA SPOREA - Tea Palandacic: 6-1 6-1

ITF Junioare:
--

Tennis Europe Junioare:
--

FRT:
--


Program 03.04.2011:

WTA/ITF:

Simplu:
Julia Glushko - [6] Irina Begu: WTA International Marbella $220.000 (Spania) (Calificări R16) - 12:00
Elena Bogdan - [5] Nina Bratchikova: WTA International Marbella $220.000 (Spania) (Calificări R16) - 15:30
Vladica Babic - Larisa Sporea: ITF Sibenik $10.000 (Croaţia) (Calificări R64) - 10:00
Iva Bago - Rebeca Mitrea: ITF Sibenik $10.000 (Croaţia) (Calificări R64) - 12:00
Mădălina Lupu - [16] Nikola Horacova: ITF Antalya IX $10.000 (Turcia) (Calificări R64) - 11:00
Alexandra Avirvarei - Sophia Dzulynsky: ITF Antalya IX $10.000 (Turcia) (Calificări R64) - 11:00
Irina Preotescu - [14] Polina Monova: ITF Antalya IX $10.000 (Turcia) (Calificări R64) - 11:00

ITF Junioare:

Simplu:
[2] Veronika Kudermetova - Ioana Poşīrcă: Belek G4 (Turcia) (Calificări R12)
Rachel Wood - Ana Mihăilă: Nottingham G4 (Marea Britanie) (Calificări R32)

Tennis Europe Junioare:

Simplu:
[3] Cristina Moroi - Marianna Petrei: Rijeka C3 (Croaţia) (Calificăi R16) - 12:00

FRT:

Simplu:
Andreea Onoiu - Andra Babata: Cupa TC2000 Cat A Bucureşti FU12 (R32) - 9:00
Elisa Dinu - Eva Gangemi: Cupa TC2000 Cat A Bucureşti FU12 (R32) - 9:00
Ioana Soioc - Vanessa Popov: Cupa TC2000 Cat A Bucureşti FU12 (R32) - 9:00
Roxana Ştefan - [2] Gabriela Tătăruş: Cupa TC2000 Cat A Bucureşti FU12 (R32) - 10:30
[4] Evelyn Tiron - Oana Cocan: Cupa TC2000 Cat A Bucureşti FU12 (R32) - 10:30
Andra Tudora - [8] Vanessa Răuţă: Cupa TC2000 Cat A Bucureşti FU12 (R32) - 10:30
Anca Stan - Agata Olteanu: Cupa TC2000 Cat A Bucureşti FU12 (R32) - 12:00
[1] Izabela Novac - Iulia Fărcaş: Cupa TC2000 Cat A Bucureşti FU12 (R32) - 12:00
Raluca Bocra - [3] Ramona Chivu: Cupa TC2000 Cat A Bucureşti FU12 (R32) - 12:00
Ioana Neogişescu - Gabriela Davidescu: Cupa TC2000 Cat A Bucureşti FU12 (R32) - 13:30
Rebeca Vezure - Carla Ciorcilă: Cupa TC2000 Cat A Bucureşti FU12 (R32) - 13:30
Valentina Marican - Raluca Gavrilă: Cupa TC2000 Cat A Bucureşti FU12 (R32) - 13:30
Andreea Stoica - Anne-Marie Cristescu: Cupa TC2000 Cat A Bucureşti FU12 (R32) - 15:00
[6] Mihaela Mărculescu - Andreea Voinea: Cupa TC2000 Cat A Bucureşti FU12 (R32) - 15:00
Mara Oprea - [5] Laura Cazacu: Cupa TC2000 Cat A Bucureşti FU12 (R32) - 15:00
[7] Naomi Petreanu - Bianca Butnariu: Cupa TC2000 Cat A Bucureşti FU12 (R32) - 15:00
__________________
Reply With Quote
  #632 (permalink)  
Vechi 04-04-2011, 10:37
KillerMarv's Avatar
Keeper of the Archives
 
Data inscrierii: Aug 2010
Echipa preferata: Rapid Cuburesti
Locatia: Cuburesti
Mesaje: 2,608
Implicit

Rezultate 03.04.2011:

WTA/ITF:

Simplu:
Julia Glushko - [6] IRINA BEGU: 4-6 0-6
Elena Bogdan - [5] NINA BRATCHIKOVA: 6-1 4-6 0-6
Vladica Babic - LARISA SPOREA: 6-2 5-7 3-6
Iva Bago - REBECA MITREA: 2-6 1-6
Mădălina Lupu - [16] NIKOLA HORACOVA: 4-6 6-7(2)
Alexandra Avirvarei - SOPHIA DZULYNSKY: 3-6 2-6
Irina Preotescu - [14] POLINA MONOVA: 5-7 1-6

ITF Junioare:

Simplu:
[2] Veronika Kudermetova - Ioana Poşīrcă: Nu s-a jucat
Rachel Wood - ANA MIHĂILĂ: 6-2 4-6 3-6

Tennis Europe Junioare:

Simplu:
[3] Cristina Moroi - MARIANNA PETREI: 4-6 6-2 6-7(3)

FRT:

Simplu:
Andreea Onoiu - ANDRA BABATA: 3-6 5-7
Elisa Dinu - EVA GANGEMI: 2-6 3-6
Ioana Soioc - VANESSA POPOV: 5-7 1-6
Roxana Ştefan - [2] GABRIELA TĂTĂRUȘ: 0-6 0-6
[4] EVELYN TIRON - Oana Cocan: 6-1 6-1
ANDRA TUDORA - [8] Vanessa Răuţă: 6-4 6-2
Anca Stan - AGATA OLTEANU: 6-2 1-6 5-7
[1] IZABELA NOVAC - Iulia Fărcaş: 6-1 6-2
Raluca Bocra - [3] RAMONA CHIVU: 0-6 0-6
IOANA NEGOIȚESCU - Gabriela Davidescu: 7-6(8) 6-2
Rebeca Vezure - CARLA CIORCILĂ: 7-6(4) 4-6 0-6
Valentina Marican - RALUCA GAVRILĂ: 4-6 4-6
ANDREEA STOICA - Anne-Marie Cristescu: 6-7(4) 6-4 6-2
[6] MIHAELA MĂRCULESCU - Andreea Voinea: 6-2 6-1
Mara Oprea - [5] LAURA CAZACU: 2-6 5-7
[7] NAOMI PETREANU - Bianca Butnariu: 6-3 6-3


Program 04.04.2011:

WTA/ITF:

Simplu:
Mariya Korrytseva - [6] Irina Begu: WTA International Marbella $220.000 (Spania) (Calificări R8) - 12:00
[4] Alexandra Dulgheru - Anastasia Pivovarova: WTA International Marbella $220.000 (Spania) (R32) - 13:30
Sorana Cīrstea - [8] Sara Errani: WTA International Marbella $220.000 (Spania) (R32) - 17:00
[4] Katarina Marackova - Larisa Sporea: ITF Sibenik $10.000 (Croaţia) (Calificări R32) - 10:00
Rebeca Mitrea - [15] Teresa Malikova: ITF Sibenik $10.000 (Croaţia) (Calificări R32) - 11:30
[4] Marackova sau Sporea - Zavodska sau [16] Mikulcic: ITF Sibenik $10.000 (Croaţia) (Calificări R16) - 15:00
[5] Tabak sau Curic - Mitrea sau [15] Malikova: ITF Sibenik $10.000 (Croaţia) (Calificări R16) - 16:30

Dublu:
[4] Diana Enache/Andreea Văideanu - Tereza Hejlova/Anna Korzeniak: ITF Pomezia $10.000 (Italia) (R16) - 15:00

ITF Junioare:

Simplu:
Manon Arcangioli - [7] Ilka Csoregi: Cap D'ail G2 (Franța) (R32)
[2] Veronika Kudermetova - Ioana Poşīrcă: Belek G4 (Turcia) (Calificări R12)
Jennifer Brown - Ana Mihăilă: Nottingham G4 (Marea Britanie) (Calificări R16)

Tennis Europe Junioare:
--

FRT:

Simplu:Agata Olteanu - Andra Tudora: Cupa TC2000 Cat A Bucureşti FU12 (R16) - 14:30
Raluca Gavrilă - [5] Laura Cazacu: Cupa TC2000 Cat A Bucureşti FU12 (R16) - 14:30
__________________
Reply With Quote
  #633 (permalink)  
Vechi 05-04-2011, 10:21
KillerMarv's Avatar
Keeper of the Archives
 
Data inscrierii: Aug 2010
Echipa preferata: Rapid Cuburesti
Locatia: Cuburesti
Mesaje: 2,608
Implicit

Rezultate 04.04.2011:

WTA/ITF:

Simplu:
Mariya Korrytseva - [6] IRINA BEGU: 3-6 2-6
[4] ALEXANDRA DULGHERU - Anastasia Pivovarova: 7-6(3) 6-7(5) 7-5
Sorana Cīrstea - [8] SARA ERRANI: 6-1 4-6 2-6
[4] Katarina Marackova - LARISA SPOREA: 1-6 0-6
Rebeca Mitrea - [15] TERESA MALIKOVA: 7-6(2) 0-6 1-4 Ret.
Larisa Sporea - VERONIKA ZAVODSKA: 0-6 4-6

Dublu:
[4] DIANA ENACHE/ANDREEA VĂIDEANU - Tereza Hejlova/Anna Korzeniak: 6-4 7-5

ITF Junioare:

Simplu:
MANON ARCANGIOLI - [7] Ilka Csoregi: 3-6 6-2 7-6(3)
[2] VERONIKA KUDERMETOVA - Ioana Poşīrcă: 6-3 6-3
JENNIFER BROWN - Ana Mihăilă: 7-5 6-1

Tennis Europe Junioare:
--

FRT:

Simplu:
AGATA OLTEANU - Andra Tudora: 6-4 6-2
Raluca Gavrilă - [5] LAURA CAZACU: 2-6 1-6


Program 05.04.2011:

WTA/ITF:

Simplu:
Edina Gallovits - Jamie Hampton: WTA Premier Charleston $721.000 (SUA) (R64) - 17:00
Lara Arruabarrena-Vecino - Monica Niculescu: WTA International Marbella $220.000 (Spania) (R32) - 13:30
Irina Begu - Alberta Brianti: WTA International Marbella $220.000 (Spania) (R32) - 13:30
[4] Diana Enache - Nicha Lertpitaksinchai: ITF Pomezia $10.000 (Italia) (R32) - 13:30

Dublu:
[1] Sara Errani/Roberta Vinci - Mariya Korrytseva/Raluca Olaru: WTA International Marbella $220.000 (Spania) (R16) - 15:30
[4] Vitalia Diatchenko/Monica Niculescu - Alexandra Dulgheru/Michaella Krajicek: WTA International Marbella $220.000 (Spania) (R16) - 17:00
Matea Curic/Antonela Susak - Jasmima Kajtazovic/Raluca Platon: ITF Sibenik $10.000 (Croaţia) (R16) - 16:30
Ingrid Radu/Dalia Zafirova - Marion Gaud/Gracia Radovanovic: ITF Sibenik $10.000 (Croaţia) (R16) - 18:00

ITF Junioare:

Simplu:
Miriam Rosell Canudas - Diana Stomlega: Benicarlo G3 (Spania) (R32)
Galina Bykova - [16] Ioana Ducu: Belek G4 (Turcia) (R32)
Natalie Wall - [LL] Ana Mihăilă: Nottingham G4 (Marea Britanie) (R64)
Savannah Sills - Sabina Preda: Nottingham G4 (Marea Britanie) (R64)

Tennis Europe Junioare:
--

FRT:

Simplu:
[1] Izabela Novac - Eva Gangemi: Cupa TC2000 Cat A Bucureşti FU12 (R16) - 10:00
[6] Mihaela Mărculescu - Andra Babata: Cupa TC2000 Cat A Bucureşti FU12 (R16) - 10:00
Vanessa Popov - [3] Ramona Chivu: Cupa TC2000 Cat A Bucureşti FU12 (R16) - 10:00
[4] Evelyn Tiron - Ioana Negoițescu: Cupa TC2000 Cat A Bucureşti FU12 (R16) - 13:00
[7] Naomi Petreanu - Andreea Stoica: Cupa TC2000 Cat A Bucureşti FU12 (R16) - 13:00
Carla Ciorcilă - [2] Nicole Tătăruș: Cupa TC2000 Cat A Bucureşti FU12 (R16) - 13:00
__________________
Reply With Quote
  #634 (permalink)  
Vechi 06-04-2011, 10:07
KillerMarv's Avatar
Keeper of the Archives
 
Data inscrierii: Aug 2010
Echipa preferata: Rapid Cuburesti
Locatia: Cuburesti
Mesaje: 2,608
Implicit

Rezultate 05.04.2011:

WTA/ITF:

Simplu:
EDINA GALLOVITS - Jamie Hampton: 7-6(1) 7-5
LARA ARRUABARRENA-VECINO - Monica Niculescu: 7-5 6-4
IRINA BEGU - Alberta Brianti: 6-4 6-1
[4] DIANA ENACHE - Nicha Lertpitaksinchai: 7-5 6-0

Dublu:
[1] SARA ERRANI/ROBERTA VINCI - Mariya Korrytseva/Raluca Olaru: 6-4 6-7(4) 1-0(7)
[4] VITALIA DIATCHENKO/MONICA NICULESCU - Alexandra Dulgheru/Michaella Krajicek: 6-7(4) 6-4 1-0(6)
Matea Curic/Antonela Susak - Jasmima Kajtazovic/Raluca Platon: Rezultat nedisponibil
Ingrid Radu/Dalia Zafirova - Marion Gaud/Gracia Radovanovic: Rezultat nedisponibil

ITF Junioare:

Simplu:
MIRIAM ROSELL CANUDAS - Diana Stomlega: 7-5 1-6 6-2
Galina Bykova - [16] IOANA DUCU: 4-6 5-7
NATALIE WALL - [LL] Ana Mihăilă: 6-3 6-2
Savannah Sills - SABINA PREDA: 6-7(3) 2-6

Tennis Europe Junioare:
--

FRT:

Simplu:
[1] IZABELA NOVAC - Eva Gangemi: 6-1 6-0
[6] MIHAELA MĂRCULESCU - Andra Babata: 6-1 6-4
Vanessa Popov - [3] RAMONA CHIVU: 1-6 4-6
[4] EVELYN TIRON - Ioana Negoițescu: 6-0 6-1
[7] NAOMI PETREANU - Andreea Stoica: 6-3 6-2
Carla Ciorcilă - [2] NICOLE TĂTĂRUȘ: 0-6 2-6


Program 06.04.2011:

WTA/ITF:

Simplu:
[7] Nadia Petrova - Edina Gallovits: WTA Premier Charleston $721.000 (SUA) (R32) - 17:00
[4] Diana Enache - Anastasia Grymalska: ITF Pomezia $10.000 (Italia) (R16) - 11:30
Ingrid Radu - [6] Lena Hoffman: ITF Sibenik $10.000 (Croația) (R32)
Christina Shakovets - Raluca Platon: ITF Sibenik $10.000 (Croația) (R32)

Dublu:
Alberta Brianti/Aurelie Vedy - Maria Elena Camerin/Sorana Cīrstea: WTA International Marbella $220.000 (Spania) (R16) - 16:30
[4] Diana Enache/Andreea Văideanu - Martina Gledacheva/Francesca Mazzali: ITF Pomezia $10.000 (Italia) (Sfert de finală) - 18:00

ITF Junioare:

Simplu:
[1] Anaeve Pain - [16] Ioana Ducu: Belek G4 (Turcia) (R16)
Sabina Preda - [4] Grace Dixon: Nottingham G4 (Marea Britanie) (R32)

Dublu:
Dominique Covington/Alannah Griffin - Ana Mihăilă/Sabina Preda: Nottingham G4 (Marea Britanie) (R32)

Tennis Europe Junioare:
--

FRT:

Simplu:
[6] Mihaela Mărculescu - [3] Ramona Chivu: Cupa TC2000 Cat A Bucureşti FU12 (Sfert de finală) - 10:00
[7] Naomi Petreanu - [2] Nicole Tătăruș: Cupa TC2000 Cat A Bucureşti FU12 (Sfert de finală) - 10:00
[4] Evelyn Tiron - [5] Laura Cazacu: Cupa TC2000 Cat A Bucureşti FU12 (Sfert de finală) - 11:30
[1] Izabela Novac - Agata Olteanu: Cupa TC2000 Cat A Bucureşti FU12 (Sfert de finală) - 11:30
[6] Mărculescu sau [3] Chivu - [7] Petreanu sau [2] Tătăruș: Cupa TC2000 Cat A Bucureşti FU12 (Semifinală) - 14:00
[1] Novac sau Olteanu - [4] Tiron sau [5] Cazacu: Cupa TC2000 Cat A Bucureşti FU12 (Semifinală) - 15:30
__________________

Last edited by KillerMarv; 06-04-2011 at 12:00.
Reply With Quote
  #635 (permalink)  
Vechi 06-04-2011, 11:55
garast's Avatar
Fan Stiinta
 
Data inscrierii: Oct 2007
Echipa preferata: Stiinta, Real, Liverpool
Locatia:
Mesaje: 2,371
Implicit

Au cucerit italienii Sibenikul, nu mai e in Croatia?
Reply With Quote
  #636 (permalink)  
Vechi 06-04-2011, 12:00
KillerMarv's Avatar
Keeper of the Archives
 
Data inscrierii: Aug 2010
Echipa preferata: Rapid Cuburesti
Locatia: Cuburesti
Mesaje: 2,608
Implicit

Corectat. Mersi mult.
__________________
Reply With Quote
  #637 (permalink)  
Vechi 07-04-2011, 09:57
KillerMarv's Avatar
Keeper of the Archives
 
Data inscrierii: Aug 2010
Echipa preferata: Rapid Cuburesti
Locatia: Cuburesti
Mesaje: 2,608
Implicit

Rezultate 06.04.2011:

WTA/ITF:

Simplu:
[7] NADIA PETROVA - Edina Gallovits: 6-1 6-1
[4] Diana Enache - ANASTASIA GRYMALSKA: 0-6 2-6
Ingrid Radu - [6] LENA HOFFMAN: 6-3 1-6 1-6
Christina Shakovets - RALUCA PLATON: 7-6(3) 0-6 0-6

Dublu:
Alberta Brianti/Aurelie Vedy - MARIA ELENA CAMERIN/SORANA CĪRSTEA: 4-6 1-6
[4] DIANA ENACHE/ANDREEA VĂIDEANU - Martina Gledacheva/Francesca Mazzali: 6-1 6-2

ITF Junioare:

Simplu:
[1] ANAEVE PAIN - [16] Ioana Ducu: 6-3 6-3
Sabina Preda - [4] GRACE DIXON: 2-6 6-3 0-5 Ret.

Dublu:
DOMINIQUE COVINGTON/ALANNAH GRIFFIN - Ana Mihăilă/Sabina Preda: Walkover

Tennis Europe Junioare:
--

FRT:

Simplu:
[6] Mihaela Mărculescu - [3] RAMONA CHIVU: 6-3 1-6 1-6
[7] Naomi Petreanu - [2] NICOLE TĂTĂRUȘ: 1-6 1-6
[4] Evelyn Tiron - [5] LAURA CAZACU: Walkover
[1] IZABELA NOVAC - Agata Olteanu: 6-4 6-2
[3] RAMONA CHIVU - [2] Nicole Tătăruș: 6-4 3-6 6-4
[1] IZABELA NOVAC - [5] Laura Cazacu: 6-1 6-0


Program 07.04.2011:

WTA/ITF:

Simplu:
[4] Alexandra Dulgheru - Anabel Medina Garriguez: WTA International Marbella $220.000 (Spania) (R16) - 13:00
Irina Begu - Estrella Cabeza Candela: WTA International Marbella $220.000 (Spania) (R16) - 18:00
Raluca Platon - [2] Eugenie Bouchard: ITF Sibenik $10.000 (Croația) (R16)

Dublu:
[1] Sara Errani/Roberta Vinci - Maria Elena Camerin/Sorana Cīrstea: WTA International Marbella $220.000 (Spania) (Sfert de finală) - 14:30
Benedetta Davato/Lisa Sabina - [4] Diana Enache/Andreea Văideanu: ITF Pomezia $10.000 (Italia) (Semifinală) - 17:00

ITF Junioare:
--

Tennis Europe Junioare:
--

FRT:

Simplu:
[1] Izabela Novac - [3] Ramona Chivu: Cupa TC2000 Cat A Bucureşti FU12 (Finala) - 11:00
__________________
Reply With Quote
  #638 (permalink)  
Vechi 07-04-2011, 20:21
squick's Avatar
Senior Member
 
Data inscrierii: Oct 2009
Echipa preferata:
Locatia: Bistrita
Mesaje: 489
Implicit

Bravo Alexandrei pentru victorie. Raluca Platon are un meci greu in fata uneia dintre junioarele momentului. Bravo Alexandra !!
__________________
Jucati eRepublik. Un simulator cu orientare geopolitica. link aici: http://www.erepublik.com/en/referrer/pistolashu
Reply With Quote
  #639 (permalink)  
Vechi 08-04-2011, 10:03
KillerMarv's Avatar
Keeper of the Archives
 
Data inscrierii: Aug 2010
Echipa preferata: Rapid Cuburesti
Locatia: Cuburesti
Mesaje: 2,608
Implicit

Rezultate 07.04.2011:

WTA/ITF:

Simplu:
[4] ALEXANDRA DULGHERU - Anabel Medina Garriguez: 5-7 6-4 6-4
IRINA BEGU - Estrella Cabeza Candela: 7-5 6-0
Raluca Platon - [2] EUGENIE BOUCHARD: 2-6 1-6

Dublu:
[1] SARA ERRANI/ROBERTA VINCI - Maria Elena Camerin/Sorana Cīrstea: 6-3 6-2
BENEDETTA DAVATO/LISA SABINA - [4] Diana Enache/Andreea Văideanu: 6-0 6-3

ITF Junioare:
--

Tennis Europe Junioare:
--

FRT:

Simplu:
[1] Izabela Novac - [3] RAMONA CHIVU: 1-6 6-2 4-6


Program 08.04.2011:

WTA/ITF:

Simplu:
[4] Alexandra Dulgheru - [8] Sara Errani: WTA International Marbella $220.000 (Spania) (Sfert de finală) - 13:00
[6] Klara Zakopalova - Irina Begu: WTA International Marbella $220.000 (Spania) (Sfert de finală) - 18:00

Dublu:
[4] Vitalia Diatchenko/Monica Niculescu - Beatriz Vidagany/Silvia Soler Espinosa: WTA International Marbella $220.000 (Spania) (Sfert de finală) - 14:00

ITF Junioare:
--

Tennis Europe Junioare:
--

FRT:
--



squick: Pacat, Raluca nu prea pare sa fi avut vreo sansa.
__________________
Reply With Quote
  #640 (permalink)  
Vechi 09-04-2011, 10:45
KillerMarv's Avatar
Keeper of the Archives
 
Data inscrierii: Aug 2010
Echipa preferata: Rapid Cuburesti
Locatia: Cuburesti
Mesaje: 2,608
Implicit

Rezultate 08.04.2011:

WTA/ITF:

Simplu:
[4] Alexandra Dulgheru - [8] SARA ERRANI: 2-6 2-6
[6] Klara Zakopalova - IRINA BEGU: 3-6 3-6

Dublu:
[4] VITALIA DIATCHENKO/MONICA NICULESCU - Beatriz Vidagany/Silvia Soler Espinosa: 6-3 6-1

ITF Junioare:
--

Tennis Europe Junioare:
--

FRT:
--


Program 09.04.2011:

WTA/ITF:

Simplu:
Irina Begu - [2] Svetlana Kuznetsova: WTA International Marbella $220.000 (Spania) (Semifinală) - 14:30
Camelia Hristea - Martina Pradova: ITF Casablanca $25.000 (Maroc) (Calificări R64)
[7] Mariana Duque-Marino - Hristea sau Pradova: ITF Casablanca $25.000 (Maroc) (Calificări R32)

Dublu:
[1] Sara Errani/Roberta Vinci - [4] Vitalia Diatchenko/Monica Niculescu: WTA International Marbella $220.000 (Spania) (Semifinală) - 18:00

ITF Junioare:
--

Tennis Europe Junioare:

Simplu:
Anna Schmidt - Irina Preotescu: Belek C2 GS16 (Turcia) (Calificări R64) - 13:00
Ioana Gaspar - Jelena Stefanovic: Novi Sad C2 GS16 (Serbia) (Calificări R64) - 15:00
Alexandra Neamţu - Ellie Burns: Magaluf C3 GS14 (Spania) (Calificări R64) - 13:30
Alice McGinty - Maria Savu: Magaluf C3 GS14 (Spania) (Calificări R64) - 14:00
Clara Ilinca - Neli Sunjic: Vinkovci C3 GS14 (Croaţia) (Calificări R64) - 12:00

FRT:
--
__________________
Reply With Quote
  #641 (permalink)  
Vechi 10-04-2011, 10:44
KillerMarv's Avatar
Keeper of the Archives
 
Data inscrierii: Aug 2010
Echipa preferata: Rapid Cuburesti
Locatia: Cuburesti
Mesaje: 2,608
Implicit

Rezultate 09.04.2011:

WTA/ITF:

Simplu:
IRINA BEGU - [2] Svetlana Kuznetsova: 3-7 7-6(3) 6-4
CAMELIA HRISTEA - Martina Pradova: 6-1 6-2
[7] MARIANA DUQUE-MARINO - Camelia Hristea: 6-1 6-2

Dublu:
[1] SARA ERRANI/ROBERTA VINCI - [4] Vitalia Diatchenko/Monica Niculescu: 2-6 7-6(2) 1-0(5)

ITF Junioare:
--

Tennis Europe Junioare:

Simplu:
Anna Schmidt - IRINA PREOTESCU: 0-6 0-6
IOANA GASPAR - Jelena Stefanovic: 7-6(4) 6-2
Alexandra Neamţu - ELLIE BURNS: 6-7(1) 7-6(4) 2-6
ALICE MCGINTY - Maria Savu: 6-2 6-1
CLARA ILINCA - Neli Sunjic: 6-4 6-4

FRT:
--


Program 10.04.2011:

WTA/ITF:

Simplu:
[1] Victoria Azarenka - Irina Begu: WTA International Marbella $220.000 (Spania) (Finala) - 15:00
Catherine Chantraine - [14] Larisa Sporea: ITF Bol $10.000 (Croaţia) (Calificări R64) - 12:00
Janssen sau Krzisnik - Chantraine sau [14] Sporea: ITF Bol $10.000 (Croaţia) (Calificări R32) - 16:00
Amina St Hill - Mădălina Lupu: ITF Antalya X $10.000 (Turcia) (Calificări R64) - 9:00
Alexandra Avirvarei - Carolina Orsi: ITF Antalya X $10.000 (Turcia) (Calificări R64) - 14:30

ITF Junioare:
--

Tennis Europe Junioare:

Simplu:
[7] Lena Dimmer - Irina Preotescu: Belek C2 GS16 (Turcia) (Calificări R32) - 10:30
[7] Dimmer sau Preotescu - Grosheva sau [9] Sekovic: Belek C2 GS16 (Turcia) (Calificări R16) - 14:30
Ioana Gaspar - [16] Nina Kalezic: Novi Sad C2 GS16 (Serbia) (Calificări R32) - 14:00
Anna Glumac - [10] Cristina Moroi: Novi Sad C2 GS16 (Serbia) (Calificări R32) - 11:30
[8] Marinkovic sau Kirkin - Gaspar sau [16] Kalezic: Novi Sad C2 GS16 (Serbia) (Calificări R16) - 18:00
[1] Babunski sau Popivoda - Glumac sau [10] Moroi: Novi Sad C2 GS16 (Serbia) (Calificări R16) - 15:30
Clara Ilinca - [12] Luca Kiss: Vinkovci C3 GS14 (Croaţia) (Calificări R32) - 10:00
[5] Stosic sau Kamskaya - Ilinca sau [12] Kiss: Vinkovci C3 GS14 (Croaţia) (Calificări R16) - 13:30

FRT:
--
__________________
Reply With Quote
  #642 (permalink)  
Vechi 11-04-2011, 10:14
KillerMarv's Avatar
Keeper of the Archives
 
Data inscrierii: Aug 2010
Echipa preferata: Rapid Cuburesti
Locatia: Cuburesti
Mesaje: 2,608
Implicit

Rezultate 10.04.2011:

WTA/ITF:

Simplu:
[1] VICTORIA AZARENKA - Irina Begu: 6-3 6-2
CATHERINE CHANTRAINE - [14] Larisa Sporea: 6-4 7-5
AMINA ST HILL - Mădălina Lupu: 6-2 6-1
Alexandra Avirvarei - CAROLINA ORSI: 3-6 1-6

ITF Junioare:
--

Tennis Europe Junioare:

Simplu:
[7] Lena Dimmer - IRINA PREOTESCU: 1-6 1-6
IRINA PREOTESCU - [9] Melissa Sehovic: 6-4 6-3
Ioana Gaspar - [16] NINA KALEZIC: 0-6 2-6
ANNA GLUMAC - [10] Cristina Moroi: 6-0 6-1
Clara Ilinca - [12] LUCA KISS: 3-6 2-6

FRT:
--


Program 11.04.2011:

WTA/ITF:

Simplu:
Severine Beltrame - Alexandra Cadanțu: ITF Casablanca $25.000 (Maroc) (R32)
Jasmina Tinjic - [4] Mădălina Gojnea: ITF Casablanca $25.000 (Maroc) (R32)
Cristina Dinu - Lisa Sabino: ITF Pomezia II $10.000 (Italia) (R32) - 14:00
[5] Diana Enache - Milana Spremo: ITF Pomezia II $10.000 (Italia) (R32) - 16:00

Dublu:
Benkirane/Habiba Ifrakh - Mădălina Gojnea/Ekaterina Ivanova: ITF Casablanca $25.000 (Maroc) (R16)

ITF Junioare:

Simplu:
Karin Kennel - [5] Ilka Csoregi: Istres G2 (Franța) (R32)

Tennis Europe Junioare:

Simplu:
[3] Nicoleta Dascălu - Jovana Antonijevic: Novi Sad C2 GS16 (Serbia) (R64) - 12:30
Daniela Gārstea - [2] Ioana Roșca: Novi Sad C2 GS16 (Serbia) (R64) - 14:30
Giulian Bestetti - [B]Ioana Toanchină: Caserta C3 GS14 (Italia) (R32) - 12:30
Imogen Magner - [16] Oana Gavrilă: Vinkovci C3 GS14 (Croaţia) (R64) - 11:30
[9] Bianca Mihăilescu - Sindy Kurtinova: Vinkovci C3 GS14 (Croaţia) (R64) - 12:30
Anabela Betea - Tamara Arnold: Vinkovci C3 GS14 (Croaţia) (R64) - 12:30
[3] Ioana Fuiorea - Jessica Mendoza Lewis: Notthingham C3 GS14 (Calificări R16) - 13:00
[3] Fuiorea sau Lewis - Akasaka sau Montgomerie: Notthingham C3 GS14 (Calificări R8) - 16:00

FRT:
--
__________________
Reply With Quote
  #643 (permalink)  
Vechi 12-04-2011, 10:12
KillerMarv's Avatar
Keeper of the Archives
 
Data inscrierii: Aug 2010
Echipa preferata: Rapid Cuburesti
Locatia: Cuburesti
Mesaje: 2,608
Implicit

Rezultate 11.04.2011:

WTA/ITF:

Simplu:
Severine Beltrame - ALEXANDRA CADANȚU: 4-6 3-6
JASMINA TINJIC - [4] Mădălina Gojnea: 6-2 6-7(4) 6-4
CRISTINA DINU - Lisa Sabino: 6-1 6-2
[5] DIANA ENACHE - Milana Spremo: 6-4 2-6 6-4

ITF Junioare:

Simplu:
Karin Kennel - [5] Ilka Csoregi: 12.04

Tennis Europe Junioare:

Simplu:
[3] NICOLETA DASCĂLU - Jovana Antonijevic: 6-3 6-1
Daniela Gārstea - [2] IOANA ROȘCA: 1-6 3-6
GIULIANA BESTETTI - Ioana Toanchină: 6-3 6-2
Imogen Magner - [16] OANA GAVRILĂ: 0-6 1-6
[9] Bianca Mihăilescu - SINDY KURTINOVA: 6-1 3-6 6-7(3)
ANABELA BETEA - Tamara Arnold: 7-6(5) 6-4
[3] IOANA FUIOREA - Jessica Mendoza Lewis: 6-1 6-2
[3] Ioana Fuiorea - MEGHAN MONTGOMERIE: 6-7(1) 0-6

FRT:
--


Program 12.04.2011:

WTA/ITF:

Simplu:
[1] Margalita Chakhnashvili - Elora Dabija: ITF Pomezia II $10.000 (Italia) (R32) - 13:00

Dublu:
Benkirane/Habiba Ifrakh - Mădălina Gojnea/Ekaterina Ivanova: ITF Casablanca $25.000 (Maroc) (R16)
Cristina Dinu/Andreea Văideanu - Victoria Larriere/Vivienne Vierin: ITF Pomezia II $10.000 (Italia) (R16) - 16:00
Elena Bovina/Emma Flood - Raluca Platon/Romana Tabak: ITF Bol $10.000 (Croația) (R16) - 16:30
Ionela Iova/Larisa Sporea - Matea Curic/Alena Gizdic: ITF Bol $10.000 (Croația) (R16) - 18:00

ITF Junioare:

Simplu:
Karin Kennel - [5] Ilka Csoregi: Istres G2 (Franța) (R32)
Christine Kandler - [4] Patricia Tig: Alicante G2 (Spania) (R32) - 10:30
Sabina Preda - India Sanders: Nottingham G4 (Marea Britanie) (R64)

Tennis Europe Junioare:

Simplu:
Irina Preotescu - Busra Guven: Belek C2 GS16 (Turcia) (R64) - 9:00
Martina Mone - [3] Andrada Surdeanu: Caserta C3 GS14 (Italia) (R32) - 12:30
[4] Mădălina Grigoriu - Matilde Gozzini: Caserta C3 GS14 (Italia) (R32) - 10:00
[14] Elena Ruse - Hanna Kryvatulava: Vinkovci C3 GS14 (Croaţia) (R64) - 12:30

FRT:
--
__________________
Reply With Quote
  #644 (permalink)  
Vechi 13-04-2011, 10:31
KillerMarv's Avatar
Keeper of the Archives
 
Data inscrierii: Aug 2010
Echipa preferata: Rapid Cuburesti
Locatia: Cuburesti
Mesaje: 2,608
Implicit

Rezultate 12.04.2011:

WTA/ITF:

Simplu:
[1] MARGALITA CHAKHNASHVILI - Elora Dabija: 6-3 7-6(3)

Dublu:
Benkirane/Habiba Ifrakh - MĂDĂLINA GOJNEA/EKATERINA IVANOVA: 0-6 0-6
Cristina Dinu/Andreea Văideanu - VICTORIA LARRIERE/VIVIENNE VIERIN: 1-6 4-6
ELENA BOVINA/EMMA FLOOD - Raluca Platon/Romana Tabak: 5-7 6-3 1-0(4)
IONELA IOVA/LARISA SPOREA - Matea Curic/Alena Gizdic: 4-6 6-3 1-0(5)
Laura Andrei - [7] NIGINA ABDURAIMOVA: 2-6 2-6

ITF Junioare:

Simplu:
Karin Kennel - [5] ILKA CSOREGI: 0-6 3-6
Christine Kandler - [4] PATRICIA TIG: 1-6 4-6
SABINA PREDA - India Sanders: 7-6(5) 7-6(4)

Dublu:
ILKA CSOREGI/REKA MULLER - Audrey Albie/Rachel Girard: 7-5 6-2

Tennis Europe Junioare:

Simplu:
IRINA PREOTESCU - Busra Guven: 6-0 6-1
MARTINA MONE - [3] Andrada Surdeanu: 6-4 6-4
[4] MĂDĂLINA GRIGORIU - Matilde Gozzini: 6-4 6-0
[14] ELENA RUSE - Hanna Kryvatulava: 6-3 4-6 6-2

FRT:
--


Program 13.04.2011:

WTA/ITF:

Simplu:
Alexandra Cadanțu - Jasmina Tinjic: ITF Casablanca $25.000 (Maroc) (R16)
[5] Diana Enache - Agnese Zucchini: ITF Pomezia II $10.000 (Italia) (R16) - 11:30
[4] Conny Perrin - Cristina Dinu: ITF Pomezia II $10.000 (Italia) (R16) - 13:00
Ionela Iova - Polona Rebersak: ITF Bol $10.000 (Croația) (R32) - 11:00
Raluca Platon - Chantal Skamlova: ITF Bol $10.000 (Croația) (R32) - 11:00
[3] Agnes Szatmari - Julia Wachaczyk: ITF Antalya X $10.000 (Turcia) (R32) - 10:00

Dublu:
Mădălina Gojnea/Ekaterina Ivanova - Leticia Costas-Morira/Eva Fernandez-Brugues: ITF Casablanca $25.000 (Maroc) (Sfert de finală)
[3] Diana Enache/Karin Knapp - Victoria Larriere/Vivienne Vierin: ITF Pomezia II $10.000 (Italia) (Sfert de finală) - 17:00
Annalisa Bona/Giulia Bruzzone - [4] Elora Dabija/Anna-Giulia Remondina: ITF Pomezia II $10.000 (Italia) (Sfert de finală) - 17:00
[1] Evelyn Mayr/Julia Mayr - Ionela Iova/Larisa Sporea: ITF Bol $10.000 (Croația) (Sfert de finală) - 14:30

ITF Junioare:

Simplu:
Riko Sawayanagi - [5] Ilka Csoregi: Istres G2 (Franța) (R16)
[13] Morven McCulloch - Sabina Preda: Nottingham G4 (Marea Britanie) (R32)

Dublu:
Ilka Csoregi/Reka Muller - [3] Megane Bianco/Elise Mertens: Istres G2 (Franța) (Sfert de finală)
[3] Gabriela Pantuckova/Patricia Tig - Ulyana Ayzatulina/Anastasiya Saitova: Alicante G2 (Spania) (R16) - 20:00

Tennis Europe Junioare:

Simplu:
[3] Nicoleta Dascălu - Emilija Dancetovic: Novi Sad C2 GS16 (Serbia) (R32) - 11:30
Mina Markovic - [2] Ioana Roșca: Novi Sad C2 GS16 (Serbia) (R32) - 12:30
[13] Anna Koval - Irina Preotescu: Belek C2 GS16 (Turcia) (R32) - 11:30
[4] Mădălina Grigoriu - Eleni Christofi: Caserta C3 GS14 (Italia) (R16) - 13:30
Marisa Ostoja - [16] Oana Gavrilă: Vinkovci C3 GS14 (Croaţia) (R32) - 11:30
[5] Margita Sunjic - Anabela Betea: Vinkovci C3 GS14 (Croaţia) (R32) - 12:30
[14] Elena Ruse - Lea Boskovic: Vinkovci C3 GS14 (Croaţia) (R32) - 12:30

Dublu:
Dajana Dukic/Milica Novakovic - [2] Nicoleta Dascălu/Ioana Roșca: Novi Sad C2 GD16 (Serbia) (R16) - 16:30
[3] Andrada Surdeanu/Ioana Toanchină - Francesca Bonometti/Giulia Moretti: Caserta C3 GD14 (Italia) (Sfert de finală) - 10:30
Petia Arshinkova/Viktoria Bardarova - [2] Ana Akhalkatsi/Mădălina Grigoriu: Caserta C3 GD14 (Italia) (Sfert de finală) - 18:30
Anna Bondar/Alexandra Tsereteli - Oana Gavrilă/Katarina Majorova: Vinkovci C3 GD14 (Croaţia) (R16) - 16:30
[3] Anabela Betea/Elena Ruse - Dina Blazevic/Nika Kozar: Vinkovci C3 GD14 (Croaţia) (R16) - 16:30

FRT:
--
__________________
Reply With Quote
  #645 (permalink)  
Vechi 14-04-2011, 10:10
KillerMarv's Avatar
Keeper of the Archives
 
Data inscrierii: Aug 2010
Echipa preferata: Rapid Cuburesti
Locatia: Cuburesti
Mesaje: 2,608
Implicit

Rezultate 13.04.2011:

WTA/ITF:

Simplu:
ALEXANDRA CADANȚU - Jasmina Tinjic: 3-6 7-6(5) 1-0 Ret.
[5] DIANA ENACHE - Agnese Zucchini: 5-7 6-3 6-2
[4] Conny Perrin - CRISTINA DINU: 2-6 2-6
Ionela Iova - Polona Rebersak: Amanat din cauza ploii
Raluca Platon - Chantal Skamlova: Amanat din cauza ploii
[3] AGNES SZATMARI - Julia Wachaczyk: 6-3 7-6(3)

Dublu:
Mădălina Gojnea/Ekaterina Ivanova - LETICIA COSTAS-MORIRA/EVA FERNANDEZ-BRUGUES: 6-3 3-6 0-1(1)
[3] DIANA ENACHE/KARIN KNAPP - Victoria Larriere/Vivienne Vierin: 7-6(9) 7-5
Annalisa Bona/Giulia Bruzzone - [4] ELORA DABIJA/ANNA-GIULIA REMONDINA: Walkover
[1] Evelyn Mayr/Julia Mayr - Ionela Iova/Larisa Sporea: Amanat din cauza ploii

ITF Junioare:

Simplu:
RIKO SAWAYANAGI - [5] Ilka Csoregi: 6-3 6-4
[13] MORVEN MCCULLOCH - Sabina Preda: 3-6 6-1 6-4

Dublu:
Ilka Csoregi/Reka Muller - [3] MEGANE BIANCO/ELISE MERTENS: 3-6 1-6
[3] GABRIELA PANTUCKOVA/PATRICIA TIG - Ulyana Ayzatulina/Anastasiya Saitova: 7-6(3) 6-4

Tennis Europe Junioare:

Simplu:
[3] NICOLETA DASCĂLU - Emilija Dancetovic: 6-3 6-1
Mina Markovic - [2] IOANA ROȘCA: 6-3 6-7(3) 1-6
[13] ANNA KOVAL - Irina Preotescu: 6-2 6-1
[4] MĂDĂLINA GRIGORIU - Eleni Christofi: 6-3 6-1
MARISE OSTOJA - [16] Oana Gavrilă: 7-5 5-7 6-2
[5] MARGITA SUNJIC - Anabela Betea: 6-2 6-1
[14] ELENA RUSE - Lea Boskovic: 6-3 6-0

Dublu:
Dajana Dukic/Milica Novakovic - [2] Nicoleta Dascălu/Ioana Roșca: Amanat
[3] ANDRADA SURDEANU/IOANA TOANCHINĂ - Francesca Bonometti/Giulia Moretti: 6-4 2-6 1-0(7)
PETIA ARSHINKOVA/VIKTORIA BARDAROVA - [2] Ana Akhalkatsi/Mădălina Grigoriu: 6-3 6-0
ANNA BONDAR/ALEXANDRA TSERETELI - Oana Gavrilă/Katarina Majorova: 6-2 7-5
[3] ANABELA BETEA/ELENA RUSE - Dina Blazevic/Nika Kozar: 6-3 7-5

FRT:
--


Program 14.04.2011:

WTA/ITF:

Simplu:
Galina Voskoboeva - Alexandra Cadanțu: ITF Casablanca $25.000 (Maroc) (Sfert de finală)
[5] Diana Enache - [2] Anna-Giulia Remondina: ITF Pomezia II $10.000 (Italia) (Sfert de finală) - 12:30
Cristina Dinu - Stefania Chieppa: ITF Pomezia II $10.000 (Italia) (Sfert de finală) - 14:00
Ionela Iova - Polona Rebersak: ITF Bol $10.000 (Croația) (R32) - 10:00
Raluca Platon - Chantal Skamlova: ITF Bol $10.000 (Croația) (R32) - 10:00
[4] Zlochova sau Prislan - Iova sau Rebersak: ITF Bol $10.000 (Croația) (R16) - 14:00
[5] Mayr sau Popovic - Platon sau Skamlova: ITF Bol $10.000 (Croația) (R16) - 14:00
[3] Agnes Szatmari - Nikola Vajdova: ITF Antalya X $10.000 (Turcia) (R16) - 10:00

Dublu:
Nastassja Burnett/Erika Zanchetta - [3] Diana Enache/Karin Knapp: ITF Pomezia II $10.000 (Italia) (Semifinală) - 17:30
[4] Elora Dabija/Anna-Giulia Remondina - [2] Conny Perrin/Marina Shamayko: ITF Pomezia II $10.000 (Italia) (Semifinală) - 17:30
[1] Evelyn Mayr/Julia Mayr - Ionela Iova/Larisa Sporea: ITF Bol $10.000 (Croația) (Sfert de finală) - 17:30
Georgina Garcia-Perez/Karina Souza - [3] Korina Petkovic/Agnes Szatmari: ITF Antalya X $10.000 (Turcia) (R16) - 13:30

ITF Junioare:

Simplu:
Claudia Sanchez Gonzales - [4] Patricia Tig: Alicante G2 (Spania) (R16) - 12:00

Dublu:
[3] Gabriela Pantuckova/Patricia Tig - Audrey Capouet/Lynn Chi: Alicante G2 (Spania) (Sfert de finală) - 18:30

Tennis Europe Junioare:

Simplu:
[3] Nicoleta Dascălu - Anastasia Pribylova: Novi Sad C2 GS16 (Serbia) (R16) - 11:30
Lara Kralj - [2] Ioana Roșca: Novi Sad C2 GS16 (Serbia) (R16) - 11:30
[4] Mădălina Grigoriu - [6] Martina Zerulo: Caserta C3 GS14 (Italia) (Sfert de finală) - 11:00
[14] Elena Ruse - Nikolina Jovic: Vinkovci C3 GS14 (Croaţia) (R16) - 12:00

Dublu:
Dajana Dukic/Milica Novakovic - [2] Nicoleta Dascălu/Ioana Roșca: Novi Sad C2 GD16 (Serbia) (R16) - 17:30
[1] Francesca Brancato/Federica Gardella - [3] Andrada Surdeanu/Ioana Toanchină: Caserta C3 GD14 (Italia) (Semifinală) - 17:00
[3] Anabela Betea/Elena Ruse - Melissa Ifidzhen/Jara Sabin: Vinkovci C3 GD14 (Croaţia) (Sfert de finală) - 14:30

FRT:
--
__________________
Reply With Quote
  #
Vechi
 
Reply


Thread Tools
Display Modes

Reguli de publicare
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] codul este On
Codul HTML este Off
Trackbacks are On
Pingbacks are On
Refbacks are On



Timpul este setat GMT +2. Ora este acum 19:19.

Licenta vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.
Inactive Reminders By Mished.co.uk